Makia Beach Experience - Porto De Galinhas
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal |
Makia Beach Experience - Porto De Galinhas Ipojuca appartement van 30 m² biedt uitzicht op het zwembad en ligt op 7 km van Massangana Sugar Cane Mill. Het appartement biedt toegang tot een zwembad en ligt binnen een paar straten van Muro Alto Beach.
Dit 1-slaapkamer appartement is gelegen binnen 15 minuten rjden van het strand Merepe. Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartementen liggen op 8 km van het Projeto Hippocampus.
Het appartement biedt een balkon, een zitruimte en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van handdoeken in de badkamer.
Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koelkast en keukengerei. De 1-badkamer accommodatie biedt accommodatie op maar 50 km van de luchthaven Guararapes.
- Locale bezienswaardigheiden
- Muro Alto115 km
- Gaipio Sugar Cane Mill1974 km
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson2810 km
- Muro Alto Beach467 km
- Mercadinho Santana3590 km
- Cupe Beach1193 km
- Mercado Municipal de Nossa Senhora do O2896 km
- Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa491 km
- Praia de Muro Alto3178 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Verkoopautomaten
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Fitnesscentrum
Diensten
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement?
Gasten van Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Massangana Sugar Cane Mill, 7 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Projeto Hippocampus (8 km) en het strand Merepe (6 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement?
Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement?
In Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meters. - ❓
Heeft Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement een eigen zwembad?
Makia Beach Experience - Porto De Galinhas appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.